SEO konsultant 2022

SEO konsultant 2022

Najlepsi w Polsce!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że szukasz kogoś, kto pomoże Ci trafić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwań Google.

Trafiłeś idealnie!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> Konsultant SEO http://sebastianmatysik.pl/


Należymy do pionierów pozycjonowania w kraju i Europie. Realizujemy zlecenia w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy agencją, która udowadnia, że pozycjonowanie SEO to proces, który nie musi trwać latami i być kompletnie bezskutecznym.

Wszyscy doskonale wiemy, że Google jest największą i jedyną liczącą się na światowym rynku wyszukiwarką. Obliczono, że tylko w ciągu jednego miesiąca korzysta z niej 20 milionów użytkowników! Co więcej, są oni dziewięćdziesięcioma trzema procentami pełnej liczby osób korzystających z internetu na świecie. Zdumiewające, prawda?

Jednocześnie na polskim rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma sensu się okłamywać - chcesz być widoczny w sieci? Musisz być w topach, a my jesteśmy tu po to, aby Ci to umożliwić.

Doświadczenie przede wszystkim

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma SEOwcami mamy przewagę, która wiąże się właśnie bezpośrednio z doświadczeniem.

Przeszło dziesięć lat pracy, obserwacji i dążenia do profesjonalizmu.

Nasze działania obejmują pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, a także ich tworzenie, kampanie Google AdWords, marketing szeptany oraz prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram.

Realizujemy każde zlecenie bez względu na poziom trudności. Długoletnia obserwacja rynku internetowego w Polsce oraz na świecie, umożliwiła nam opracowanie własnych strategii pozycjonowania stron.

Zatrudniamy kardę profesjonalistów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Bezsprzecznie robi,y najlepsze SEO w Polsce.

Reklamuj się lepiej niż dotychczas!

Chcesz reklamować się przez social media?

Nasi eksperci zrobią to za Ciebie! Zajmą się każdym profilem, nawet ten w najgorszym stanie lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie całkowicie nowy.

Zaufaj nam, wiemy co robimy. Zależnie od Twojej sytuacji, opracujemy indywidualną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić na pierwszą stronę wyszukiwarki.

Wygląda na to, że na stronie jest wirus, przez który dalsze pozycjonowanie staje się niemożliwe?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Twoja firmowa strona znowu może zyskać na wartości i zacząć przyciągać potencjalnych klientów niczym magnes.

Wypozycjonujemy Cię na najpotężniejszych!

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron zarówno na rynkach lokalnych, na rynku ogólnopolskim, jak i za granicą.

Nasi obecni Klienci to przedsiębiorstwa działające w Polsce, ale też jednocześnie na potężnych europejskich rynkach - brytyjskim, niemieckim i włoskim.

Bez względu na to, jaką prowadzisz działalność i na jakim rynku działasz, pozycjonowanie to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma sensu się okłamywać - wyłącznie top10 pozwala Ci pozostać zauważonym przez potencjalnych klientów.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego profesjonalna agencja SEO to podstawa w trudnej walce z pozostałymi firmami.

Pierwsza strona wyszukiwarki może stać się rzeczywistością dla Twojej witryny!

Jaki sens zakładać stronę firmy, jeśli jeśli nie będzie ona inwestycją przynoszącą zyski? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wielu przedsiębiorców przestało ufać SEOwcom, ponieważ zawiodło się na poprzednich agencjach, a nawet pogorszyły obecny stan.

Jesteśmy świadomi jak to zniechęca i dlatego my działamy tak, aby świadczone przez nas usługi, reprezentowały najwyższy poziom.

Zadzwoń do nas, mamy najkorzystniejszą ofertę na rynku!

Jeśli zadzwonisz i opowiesz nam w jaki sposób prezentuje się obecna sytuacja Twojej witryny, będziemy w stanie zrobić wycenę pozycjonowania, jakie dla Ciebie wykonamy.

Na początku nawiązanej współpracy przeanalizujemy obecnych pozycji w Google oraz jej stan.

Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają analizę witryn na wielu poziomach, jesteśmy w stanie wyciągnąć daleko idące wnioski, które pozwolą w odpowiedni sposób zoptymalizować i przygotować Twoją stronę do procesu, jakim jest skuteczne pozycjonowanie.

Kilka słów o pozycjonowaniu, czyli co dzieli Cię od pierwszej dziesiątki

Bardzo często zdarza się tak, że właścicielom stron wydaje się, że żadne błędy nie istnieją, ale często nie mają pojęcia o błędach i nieścisłościach jakie dotyczą ich witryn. Profesjonalna agencja pozycjonująca podejmą działania, dzięki którym, że wartość Twojej witryny wzrosną.

Stworzymy listę kluczowych dla Twojej branży fraz.

Nasze zaplecze liczy obecnie około tysiąca domen. Posiadają one dużą wartość, dlatego też możesz być pewien bardzo mocnych linków wychodzących.

Na realne wyniki w przypadku naszych działań SEO, potrzeba koło 3-4 mies.

Jest to optymalny okres, jaki daje możliwość stworzenia silnego zaplecza i w związku z tym osiągnięcia wzrostu pozycji w SERPach.

Na początku zrobimy audyt będący zbiorem zaleceń związanych z tym, co uefektywnić, aby zaczęła być odbierana przez roboty Google jako wartościowa.

Dzięki temu nasze pozycjonowanie będzie bardzo skuteczne.

Odpowiednia optymalizacja jest niezbędna. Tylko te strony, które skonstruowane są w sposób zgodny z wymaganiami Google, są w stanie znaleźć się na pierwszej stronie